top of page
EBRD_Truck_wide_v3_UA.jpg

Зверннення ГУ ДСНС м.Запоріжжя. до Фонду 

Щодня українці втрачають свої життя та домівки від атак безпілотників та ракет, та пожеж, які вони викликають. Багатоповерхові будинки у особливій небезпеці.

 

Місто Запоріжжя, розташоване всього за 70 км від лінії фронту, знаходиться під нещадними атаками ворога з перших днів вторгнення. Рятувальники та пожежники міста цілодобово відважно рятують життя громадян, але їм потрібна ваша допомога.

 

Щоб дістатися високих поверхів і врятувати якомога більше людей, потрібні спеціальні драбини та крани, оснащені необхідним рятувальним обладнанням для евакуації та гасіння пожеж.

 

 

Наша мета – зібрати 2 300 000 гривень. Цю суму, за умов дотримання вимог програми, буде подвоєно програмою Community Initiative від Європейського Банку Реновації та Розвитку, таким чином забезпечивши ГО «Українські Вогнеборці» коштами, необхідні для придбання  додаткового рятувального спорядження.

 

Що більш екіпірованими будуть пожежники, то більше невинних людських життів вдасться врятувати.

Доєднуйтеся та допомагайте українським рятувальникам у їхній місії!

 

Важливе !!! Для подвоєння благодійного внеску просимо в призначені платежу ОБОВ'ЯЗКОВО вписати наступне "Благодійний внесок  за програмою EBRD Community Initiative"

Мета: 2,300,000.00 ₴

Збір розпочато!

photo_2024-02-25_16-38-35.jpg

Діана Стилік

Адміністратор благодійного проєкту
Представник EBRD Community Initiative

bottom of page