top of page
T_Mockup_Maraphone_17-SEP.png
T_Stripe_UFFF.png
T_Stripe_UFFF.png
T_Stripe_UFFF.png
T_Stripe_UFFF.png

Український рятувальник Володимир Сководорка за 12 годин пробіжить 100 км в бойовому спорядженні пожежника

В неділю, 17 вересня, в День рятівника, провідний фахівець відділу організації реагування та готовності підрозділів Головного управління ДСНС у м. Києві Володимир Сковородка пробіжить в бойовому спорядженні пожежника ультрамарафонську дистанцію в 100 км. Дистанцію планується подолати протягом 12 годин, що буде новим рекордом України. Маршрут пролягатиме вулицями Києва, околицями та в середмісті.

 

Це благодійний захід, мета якого показати Світові масштаб ворожих ракетних атак на столицю. Подолання такої ультрамарафонської дистанції  має продемонструвати силу та витривалість українських рятувальників, які першими приходять на порятунок.

 

Забіг присвячується пам'яті загиблих колег-рятувальників та цивільних людей, які стали жертвами російських атак.

 

Долучитися до Ультрамарафону можна буде гривнею, протягом забігу триватиме благодійний збір на потреби рятувальників ДСНС України. Ваша повага і подяка у вигляді донейту за щоденну працю рятувальників і новий рекорд України допоможе забезпечити потребу в обладнанні для українських рятувальників.

 

Організатор Ультрамарафону – фонд підтримки українських рятувальників Ukrainian FireFighters Foundation (Українські вогнеборці). Забіг відбудеться за підтримки ДСНС України. Підтримку в організації здійснюють непартійна неприбуткова організація США Ukrainian American Coordinating Council (Українсько-американська координаційна рада) та ДП «АВТО ІНТЕРНЕШНЛ» (офіційний дилер MAZDA в Україні).

 

Володимир Сковородка – багаторазовий рекордсмен-марафонець, учасник та переможець забігів «Гонка нації», «Wizz Air Kyiv City Marathon – 2018», «Ультрапробіг єдності 2021», «Найсильніший пожежний-рятувальник» тощо. У 2022 році він за 14 днів пробіг дистанцію 850 км від Києва до Варшави під час «Ультрамарафону Вдячності», організованому Ukrainian FireFighters Foundation.

T_Background_About_v2.jpg

За Почесним патронатом:

T_Logo_SES_BW.png

Організатор:

UFFF_Logo_t2.png

За підтримки:

Brand_Mark_Vertical_Primary_ver1.1.png
T_Logo_UACC_BW.png
bottom of page