top of page

Американське спорядження для рятувальників Харкова

Немає такого ворога, якого б не здолали наші воїни. Не існує того лиха, яке б налякало наших рятувальників. Ніякі океани не стануть перешкодою для українців у допомозі своїм захисникам.

Ці мужні чоловіки, харківські рятувальники, щодня, восьмий місяць поспіль, заглядають в очі смерті, ліквідують наслідки безперервних російських обстрілів, гасять пожежі, розбирають завали, вивозять людей з небезпечних районів.

Для нас велика честь допомогти цим неймовірним людям, які щодня рятують життя українців. Ще більша радість для нас, що заради цієї допомоги вдається обʼєднати українців і долучити до нашої справи справжніх друзів України з усього світу.

Завдяки участі українців з Help Ukraine, Oswego NY та американських пожежників із City of Schenectady Fire Department доставили для підрозділів ДСНС Харківщини комплекти сучасного пожежного спецодягу, який захищатиме життя і здоровʼя наших рятувальників. Врятовані життя рятувальників – це врятовані життя багатьох українців!

Щиро вдячні за допомогу. На нашому сайті можна ознайомитись з нагальними потребами для підрозділів ДСНС. Відвідайте сторінку нашого проєкту у програмі лояльності Fishka в розділі "Благодійність" – переказуйте ваші бали на добру справу. Зробити донейт зручно і швидко можна кнопкою нижче:bottom of page