top of page

Велика вода відійшла з Херсону

Велика вода відійшла з Херсону. Зараз рятувальники продовжують відкачувати воду із затоплених підвалів і перших поверхів будинків, то ж помпи, які ми передали до Херсону допомагають у ліквідації наслідків підриву Каховської ГЕС. Задач для рятувальників наразі багато, попереду ще кропітка робота з обстеження будівель, розбір завалів, розмінуванню. Не припиняються ворожі артилерійські обстріли міста, що звісно ускладнює завдання рятувальників, але росіянам не вдається залякати херсонців, багато з яких пережили торік російську окупацію Херсону і знають, що це гірше за будь-який обстріл.

Ми плануємо закупити на потреби Херсонських рятувальників оперативно-рятувальні мікроавтобуси, потреба в яких для різних підрозділів саме зараз дуже актуальна. Обовʼязково розкажемо і покажемо вам, що купили і як техніка куплена за ваші донати допомагає рятувати життя.

Нам вдалося "закрити" всі поточні потреби рятувальників-аквалангістів Херсону. На відео (зняте ще позаминулого тижня) – радісний і мотивований рятувальник приміряє новенький комплект спорядження, який ми оперативно доставили. А кожен мотивований та оснащений боєць-рятувальник – це врятовані життя.

Тому, не зупиняємось і продовжуємо допомагати тим, хто обовʼязково прийде на порятунок в разі біди.

Долучайтеся та підтримуйте благодійні програми Ukrainian FireFighters Foundation:


Comments


bottom of page