top of page

Організовуємо черговий благодійний Ультрамарафон!

Організовуємо черговий благодійний Ультрамарафон! 🔥🏃‍♂

У ці вихідні, 17 вересня, на День Рятувальника, наш надзвичайний Vova Skovorodka пробіжить Києвом дистанцію в 100 км. За 12 годин. В бойовому спорядженні пожежника.

Нагадаємо Світові про масштаб ворожих ракетних атак на Київ.💥 Продемонструємо силу та витривалість українських рятувальників.💪 Вшануємо пам'ять загиблих рятувальників та цивільних людей, які стали жертвами російських атак.🙏

Плануємо, що протягом маршруту до нашого Ультрамарафону долучатимуться зірки українського шоубізнесу ⭐️, кожен з яких пробіжить разом з рятувальником посильну частину дистанції. Деталі не розголошуємо завчасно з міркувань безпеки. Але якщо в неділю побачите на вулиці як українські селебріті женуться за вогнеборцем у спорядженні, не дивуйтесь і не нервуйте, найбільш ймовірно, що це буде саме наш Ультрамарафон, а не якась надзвичайна ситуація.

Долучитися до Ультрамарафону можна буде гривнею, протягом забігу триватиме благодійний збір на потреби рятувальників ДСНС України. Ваша повага і подяка у вигляді донейту за щоденну працю рятувальників і новий рекорд України допоможе забезпечити потребу в обладнанні для українських рятувальників. Традиційно, відзвітуємо за кожну зібрану й витрачену копійку та покажемо що передали рятувальникам.

Підписуйтесь на нашу сторінку та слідкуйте за новинами.

🔥💪

Долучайтеся та підтримуйте благодійні програми Ukrainian FireFighters Foundation:Comments


bottom of page