top of page

Плюс ще два пожежних автомобілі для рятувальників України від Ukrainian FireFighters Foundation!

Плюс ще два пожежних автомобілі для рятувальників України від Ukrainian FireFighters Foundation!

Унікальність цієї події саме в людях з різних куточків світу, які об'єднались заради допомоги рятувальникам Запорізької області.

Ukrainian FireFighters Foundation звернулись до начальника пожежної охорони міжнародного аеропорту London Gatwick Саймона Петтсі, який підтримав нашу ініціативу та разом з адміністрацією аеропорту погодив передачу двох пожежних автомобілів Scania type B рятувальникам Гуляйполя та Оріхова.

Ми щиро дякуємо, Oliver North великому другу нашого фонду, який доклав чимало зусиль щоб це відбулося. Його команда NORTH FIRE повністю зробила поточний ремонт пожежних машин і їх підготовку для використання в Україні.

Величезна повага та вдячність Mazda Ukraine, ДП «АВТО Інтернешнл»- українське представництво японської компанії закрило абсолютно всі поточні фінансові витрати цієї задачі.

Окрема подяка Генеральному консулу України в Любліні Oleh Kuts за сприяння нашій благодійній місії.

Наша мета незмінна - продовжувати об'єднувати людей з усього світу заради підтримки наших рятувальників та вогнеборців. Забезпечити їх всім необхідним, щоб убезпечити їх та допомогти їм рятувати життя людей.

Не втомились і не втомимося. Масштабуємо допомогу та об'єднуємо зусилля всього світу заради життя, перемоги та добра!

Долучайтеся та підтримуйте благодійні програми Ukrainian FireFighters Foundation:

bottom of page