top of page

Сьогодні передали броньований оперативно-рятувальний Defender

Надзвичайні люди для надзвичайних ситуацій.🔥💪

Це в першу чергу про рятувальників Донеччини, яким ми сьогодні передали броньований оперативно-рятувальний Defender🚑, а вже за день-два на них чекають безперервні виїзди та завдання вдома, на українському Донбасі, під постійними обстрілами💥, в гонитві за життя наших людей – встигнути, вивезти, довезти, врятувати.

Надзвичайні й тисячі українців, які переказали свої бали у додатку Fishka. Хтось задонатив кілька бонусних гривень, хтось сотню, а всі разом назбирати на цей броньовик аж мільйон гривень. І значить кожен допоміг вберегти чиєсь життя.

Наші друзі з Британії, фонд Ukraine Charity, це також надзвичайні люди, яким там, за тисячу кілометрів від України, болить за долю українців. Вони не залишились осторонь нашого збору і передали на закупівлю авто для рятувальників більш як 30 000 фунтів.

Надзвичайний Vova Skovorodka, рятувальник з Києва👨‍🚒, марафонець-рекордсмен, свій єдиний вихідний між відрядженням на завдання до Херсону витратив на допомогу нам, на зустріч з колегами з Донбасу.

Волонтери фонду LUkraine asbl з Люксембургу, маленької європейської країни, які доклали велетенських зусиль і допомогли з усіма юридичними тонкощами контракту купівлі машини для рятувальників.

Надзвичайна людина, власник компанії-виробника з Великобританії Venari Group, яка виготовила цього броньованого красеня, пан Олівер, подолав тисячі кілометрів аби на власні очі побачитись з тими, хто щодня рятує людей на лінії фронту. До слова, вітався й прощався пан Олівер із нами чистісінькою англійською мовою – «SLAVA UKRAYINI».💙💛

Ми відповідаємо – Героям Слава!

Дякуємо всім надзвичайним людям, які роблять неймовірні речі, великими й малими справами наближають нашу перемогу, бережуть і рятують людей, дарують віру в те, що спільно ми сильніші за будь-яку, навіть надзвичайну, ситуацію. 🔥💪


Comentarios


bottom of page