top of page

70 кілометрів марафону

70 кілометрів. Буча, Ірпінь, Гостомель, Бородянка, Макарів. Всі ці міста і містечка стали символом ворожого звірства, нелюдської жорстокості росіян, масових вбивств і страждань українців. І саме таким був маршрут першого дня нашого благодійного ультрамарафону, який пробіг рятувальник Vova Skovorodka. У цих звільнених, але понівечених містах ні на день не припиняється робота з розмінування, пошуку і знешкодження снарядів та бомб, якими рясно всіяли ці землі російські окупанти. Саме тут, в Бучі, в Ірпені, в Гостомелі… якнайкраще відчувається безцінність людського життя – для ворога людське життя нічого не варте, а для нас кожне життя неможливо оцінити, кожна наша втрата – неймовірне горе.

Вберегти якомога більше людей, не допустити ще більшої кількості невинних жертв цієї війни – це наша мета. І саме для цього ми збираємо кошти під час благодійного ультрамарафону – на обладнання для рятувальників, щоб якнайшвидше очистити наші озера і річки від російських бомб і знищеного російського металолому.

То ж долучайтесь до нашої ініціативи, слідкуйте за новинами ультрамарафону, робіть благодійні внески, підтримуйте наших рятувальників.


bottom of page