top of page

Ukrainian FireFighters Foundation

Добрий день, ми з України! Цей невеликий пост про нас. Про фонд, і про те що ми вже зробили.

Отже, ми називаємось Ukrainian FireFighters Foundation або українською "Українські вогнеборці" - бо треба мати зрозумілу назву. Але ж ми такі самі людини як ви чи ваші знайомі. Ми банда друзів, які не могли стояти осторонь і почали допомагати, діяти. Ми питали про потреби, шукали гроші, машини, устаткування, робили геть усе що могли аби допомогти нашим рятувальникам.

За час існування нашого Фонду ми доставили в підрозділи ДСНС (це називається кінцевим споживачам), тобто туди де і є потреба, профільної допомоги на 5,5 мільйона гривень.

Це стало можливим виключно завдяки Вашій небайдужості і системній підтримці української бізнес спільноти, друзів з волонтерського руху і звичайних українців. Але так само це стало можливо завдяки адекватній і професійній діяльності керівної структури ДСНС. І ми всім Вам за це дякуємо!

19.07 ми підписали меморандум про співпрацю з ДСНС України. Це важливий крок для нас як для фонду. Ми будем і далі допомагати нашим рятівникам і вогнеборцям.

Масштаби і складність завдань що постають перед рятівниками величезні. Для ефективної роботи їм дуже потрібне сучасне професійне обладнання.

Тож, не спиняємось, допомагаємо хлопцям і дівчатам з лав ДСНС рятувати життя українців!

На нашому сайті можна ознайомитись з нагальними потребами для підрозділів ДСНС.

Задонатити можна легко по кнопці нижче.


Kommentare


bottom of page