top of page
T_Background_Blog_v2.jpg

Пожежна машина для вогнеборців Херсона

Кінцевий споживач: ГУ ДСНС м.Херсон.

Мета: Пожежна машина для вогнеборців Херсона.

Зверннення ГУ ДСНС м.Херсон до Фонду 

421904555_358478436935165_7487066934936699874_n.jpg

Ukrainian FireFighters Foundation відкриває збір на пожежні траки для Херсону.

 

Наші Рятувальники та Вогнеборці – перші на місці катастрофи після ракетних та бомбових влучень. Вони остання надія на порятунок тих, хто вцілів і знаходиться під завалами чи у вогняній пастці. Їхні обличчя – це перше що бачать врятовані Українці.

 

На жаль, ворог розуміє це не гірше за нас. Вогнеборці та рятувальники, а також вся інфраструктура ДСНС є пріоритетними цілями для агресора.

Рятувальники Херсону внаслідок цілеспрямованої ворожої атаки втратили декілька одиниць рятувальної та пожежної техніки якої й так було недостатньо. Є поранені серед особового складу.

 

Ми знаємо, ЗСУ дасть ворогу гідну відповідь, адже вони добре на цьому розуміються. Але і ми не можемо стояти осторонь. Наша мета – компенсувати втрати в техніці ДСНС Херсону.

Ціль збору - 60 000 Євро.

 

Ми закликаємо Бізнес і Громадян долучитися до збору.

Тільки разом ми сильніші.

42,857.00 € / 60,000.00 €

Збір коштів триває!

T_Background_Dog.png

854,239.00 ₴ / 1,200,000.00 ₴

Збір коштів триває!

T_Background_Blog_v2.jpg

Два пожежні автомобілі

Кінцевий споживач: ГУ ДСНС м.Запоріжжя.

Мета: Два пожежних автомобіля для рятувальників Оріхова та Гуляйполя.

Зверннення ГУ ДСНС м.Запоріжжя. до Фонду 

Плюс ще два пожежних автомобілі для рятувальників України від Ukrainian FireFighters Foundation!
Унікальність цієї події саме в людях з різних куточків світу, які об'єднались заради допомоги рятувальникам Запорізької області.
Ukrainian FireFighters Foundation звернулись до начальника пожежної охорони міжнародного аеропорту London Gatwick Саймона Петтсі, який підтримав нашу ініціативу та разом з адміністрацією аеропорту погодив передачу двох пожежних автомобілів Scania type B рятувальникам Гуляйполя та Оріхова. 

Ми щиро дякуємо, Oliver North великому другу нашого фонду, який доклав чимало зусиль щоб це  відбулося. Його команда NORTH FIRE повністю зробила поточний ремонт пожежних машин і їх підготовку для використання в Україні.


Величезна повага та вдячність Mazda Ukraine, ДП «АВТО Інтернешнл» - українське представництво японської компанії закрило абсолютно всі поточні  фінансові витрати цієї задачі.

Наша мета незмінна - продовжувати об'єднувати людей з усього світу заради  підтримки наших рятувальників та вогнеборців. Забезпечити їх всім необхідним, щоб убезпечити їх та допомогти їм рятувати життя людей.

1,191,000.00 ₴ / 1,191,000.00 ₴

Збір закрито. Автівки придбані та передані кінцевому споживачу.

T_BackgroundBuses.jpg

Оперативно-штабний та оперативно-рятувальний мікроавтобуси

Кінцевий споживач: АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГУ ДСНС УКРАЇНИ У ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ.
ЄДРПОУ 08588990

Зверннення ГУ ДСНС м.Херсон до Фонду 

Мета: Оперативно-штабний та оперативно-рятувальний мікроавтобуси.

Обʼєднали зусилля небайдужих людей і круті компанії, щоб херсонські рятувальники мали новий транспорт і обладнання для виконання бойових завдань. 🔥💪

 

Завдяки благодійникам з компанії Infopulse Ukraine до Херсону передали оперативно-штабний мікроавтобус, який допоможе швидко доставити рятувальну команду та за потреби розгорнути управління рятувальною операцією. 🚐

Благодійники з компанії Intellias оплатили купівлю оперативно-рятувального мікроавтобуса, а українці, які через додаток мережі Фора перерахували 150 000 бонусів на наш збір, забезпечили додаткове обладнання і в результаті Херсон отримав мобільну аварійно-рятувальну водолазну станцію. 🚐🌊

 

Разом з Програмою громадської ініціативи Європейського банку реконструкції та розвитку та за підтримки Institute of Ukrainian Studies придбали і передали для херсонських водолазів 3 сухі костюми та комп’ютерне обладнання для підводних робіт. 🧜‍♂️🧜‍♂️🧜‍♂️

 

Велика подяка усім, хто долучився та допоміг Херсону та рятувальникам! 💙💛 Разом – сила.