top of page
RomanPrymush_Ava.jpg

Роман Примуш
Заступник голови ДСНС України

«Рятувальники ДСНС України постійно проводять рятувальні операції та доставляють гуманітарну допомогу тим українцям, які найбільше того потребують, у тому числі в найгарячіші міста та села, де точаться бойові дії, попри великі ризики для життя самих рятувальників».

Андрій Твердовський
Керівник Ukrainian firefighters Foundation

«Благодійна програма «Незламні» спрямована на допомогу постраждалим українцям. Ми прагнемо запобігти гуманітарній катастрофі, захистити життя та здоров’я наших співгромадян, які стали невинними жертвами агресії рф. Від початку повномасштабного вторгнення нам вдалося передати понад 80 тонн допомоги саме в ті регіони, де гуманітарна ситуація була найскладнішою. Завдяки постійній тісній співпраці з рятувальниками прифронтових міст та регулярним поїздкам наших волонтерів до лінії фронту, ми знаємо актуальні потреби людей в конкретних місцях, доставляємо та розподіляємо допомогу безпосередньо до людей».

AndriyTverdovsky.jpg
T_Background_Blog_v2.jpg

Гуманітарна програма "Незламні"

Від наших волонтерів, рятувальників ДСНС, представників партнерських громадських і благодійних проєктів, які працюють у прифронтовій зоні ми отримуємо та актуалізуємо запити на гуманітарну допомогу для мешканців міст та сіл, постраждалих від обстрілів росіян. Оперативно реагуємо на запити, координуємось з українськими компаніями та міжнародними партнерами, щоб якнайшвидше передати необхідні продукти та обладнання до людей.
Спільна програма має логістичні хаби в Києві, Львові та у Польщі, що дозволяє максимально швидко отримувати, зберігати та розподіляти навіть великі партії гуманітарної допомоги.
Ми постійно масштабуємо міжнародну співпрацю та запрошуємо долучатися комерційні та благодійні установи до реалізації гуманітарної програми «Незламні».

Новини

T_Background_About_v2.jpg

Партнери

Logo_Nestle.png
Logo_NPH.png
Logo_ASB.png
Logo_ABInBevEFES.png
Logo_FoodFoundation.png
Logo_EcoSphere.png
bottom of page